Jedno Rozwiązanie. Nieograniczony Potencjał.

System OnBase firmy Hyland to jednolita platforma aplikacyjna, łącząca zarzadzanie informacją, dokumentami, procesami biznesowymi i sprawami. Dzięki OnBase tysiące organizacji na całym świecie zwiększyło swoją efektywność, skuteczność i produktywność oraz łatwiej i szybciej reaguje na zmiany rynkowe.

Jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z naszą firmą

Globalna siedziba główna
28500 Clemens Road 
Westlake, Ohio 44145 
USA 
Nr tel.: 1.888.495.2638
Faks: 440.788.5100
E-mail: [email protected]

Hyland Software - Wielka Brytania
Northumberland House
155-157 Great Portland Street
London W1W 6QP
United Kingdom
Nr tel.: +44 (0)20 7147 1030
Faks: +44 (0)20 7117 4262
E-mail: [email protected]  

View all Hyland office locations.

To find your support team please visit My System on Hyland Community.

Wspieramy naszych klientów w ochronie zdrowia, ubezpieczeniach, usługach finansowych, sektorze publicznym i szkolnictwie wyższym i wielu innych obszarach działania. Nasza wiedza i doświadczenie biznesowe, pomagają w rozwiązywaniu problemów i usprawnieniu działania firm i organizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kontakt

*Wysyłając niniejszy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Hyland Software, Inc. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności danych w celu uzyskania dalszych informacji.

upgrade-with-confidence

Wszystkie informacje i dokumenty w jednym repozytorium - bezpieczne, dostępne wszędzie i o każdej porze, centralnie zarządzane i nadzorowane. Sprawdź, co zyskasz dzięki systemowi OnBase.

Odkryj OnBase